APIE MUS

98%

Mūsų įgyvendinamų projektų sudaro užsakymai, gauti laimėjus viešųjų pirkimų konkursus.

300+

Savo srities specialistų komanda

3000+

Atliktų projektų

Kasdien įgyvendiname infrastruktūros kūrimo ir gerinimo projektus visoje šalyje ir Europoje:

2000+

Atliktų projektų

Esame infrastruktūros vystymo lyderiai ir viena iš lyderiaujančių elektros energetikos sektoriaus įmonių Lietuvoje. Teikiame profesionalias ir kokybiškas paslaugas bei plėtojame elektros energetikos objektų įgyvendinimą Šiaurės Europoje.

Kasdien dirbame ieškodami geriausių, patogiausių ir pažangiausių sprendinių, todėl galime pasiūlyti šiuolaikiškus, vertę kuriančius sprendimus. Mūsų sėkmės formulė įgyvendinant projektus kokybiškai ir laikantis aukščiausių standartų – ilgametė patirtis, savo srities profesionalų komanda ir tvarus požiūris.

MISIJA

Kurti ir įgyvendinti infrastruktūros sprendimus, taikant aukščiausius saugumo, kokybės, profesionalumo ir tvarumo standartus.

VIZIJA

Siekiame, kad visa šalies infrastruktūra būtų išmani, atitiktų aukščiausius tvarumo standartus ir prisidėtų prie valstybės bei bendruomenės gerovės.

KODĖL MES?

Vadovaujamės tvarumo principais

Išmanome tai, ką darome

Mums svarbus kiekvienas

Esame skaidrūs ir patikimi

Savo projektais ir atliktais darbais prisidedame prie šalies ateities kūrimo, todėl daug dėmesio skiriame žaliajai energetikai, tvarumui, socialinės aplinkos temoms, prisiimdami atsakomybę už savo sprendimus ir ilgalaikę veiklą.

Nuolat ieškome inovatyvių sprendimų, mokomės ir kiekvieną projektą planuojame iki smulkmenų. Vertiname lankstumą ir jo teikiamus privalumus, nedarome išlygų spręsdami darbų saugos ir kokybės klausimus.

Mūsų gausi specialistų komanda vienija tiek patyrusius darbininkus, tiek ir kvalifikuotus aukštas kompetencijas turinčius profesionalus. Vertiname kiekvieną darbuotoją, puoselėjame abipusę pagarbą, bendradarbiavimu grįstą partnerystę ir saugią darbo aplinką.

Nuolat siekiame skaidrumo, sąžiningumo ir atsakomybės ir taikome aukščiausius reikalavimus sau ir savo partneriams. Viešai skelbiame savo veiklos ataskaitas ir kasmet dalyvaujame „Transparency International“ tyrime.

KODĖL MES?

Vadovaujamės tvarumo principais

Kuriame šalies ateičiai, todėl skiriame didelį dėmesį žaliajai energetikai, tvarumo ir socialinės aplinkos temoms, prisiimdami atsakomybę už savo sprendimus ir ilgalaikę veiklą.

Išmanome tai, ką darome

Per daugiau nei tris dešimtmečius įgytos žinios ir patirtis padeda mums proaktyviai priimti ir integruoti inovatyvius sprendimus. Nuolat mokomės, kiekvieną projektą apgalvojame iki smulkmenų, vertiname lankstumą, tačiau nenuolaidžiaujame darbų saugos ir kokybės sąskaita.

Mums svarbus kiekvienas

Esame didelė komanda, vienijanti įvairių grandžių darbuotojus: nuo patyrusių darbininkų iki kvalifikuotų ir aukštas kompetencijas turinčių profesionalų. Mums svarbi abipusė pagarba, bendradarbiavimu grįsta partnerystė ir saugi darbo aplinka.

Esame skaidrūs ir patikimi

Keliame aukščiausius skaidrumo reikalavimus sau ir savo partneriams, todėl kasmet dalyvaujame „Transparency International“ tyrime, viešai teikiame veiklos ataskaitas. Vadovaujamės sąžiningumu ir atsakomybe grįsta verslo etika.

KOKYBĖ

Siekiame išlaikyti lyderių pozicijas kuriant ir įgyvendinant inovatyvius ir tvarius sprendimus, taip prisidedant prie teigiamų pokyčių visuomenėje. Kasdien investuojame į savo komandos kompetencijų stiprinimą.

Įmonių grupėje įdiegta ir integruota kokybės, darbuotojų kompetencijų ugdymo, sveikatos ir saugos bei aplinkosaugos vadybos sistema, atitinkanti tarptautinių standartų ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 45001 reikalavimus, padeda užtikrinti, kad visi išsikelti tikslai bus pasiekti laiku ir atitiks keliamus reikalavimus.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
previous arrow
next arrow