KODĖL MES?

Esame ilgametę energetikos, statybos, šiltinimo, renovacijos sprendinių vystymo patirtį sukaupusi įmonė. Būdami savo srities lyderiai orientuojamės į profesionalumą, atsakomybę, dinamiškumą ir klientui siūlome integruotus, didesnę vertę kuriančius ir patirtį, mokslą, technologijas bei inovacijas apjungiančius tvarius sprendinius.

Vertybėmis paremta įmonės kultūra

Mūsų įmonės vertybės paremtos profesionalumu, dėmesiu darbuotojams ir partneriams. Siekiame, kad tarpusavio bendradarbiavimas būtų pagarbus, o komunikacija – betarpiška. Tai leidžia kylančius klausimus ar iššūkius spręsti čia ir dabar. Kartu kuriame vieningą ir stiprią komandą.

Augimas ir karjeros galimybės

Kasdien investuodami į darbuotojų kompetencijų stiprinimą skatiname jų smalsumą, norą mokytis, gilinti turimas žinias ir įgyti naujų. Kiekvienam darbuotojui suteikiame galimybę augti ir siekti tiek horizontalios, tiek ir vertikalios karjeros visose grupės įmonėse ar skirtingose pozicijose. Stipri motyvacija ir iniciatyvumas mūsų vertinamas kaip vertingas įgūdis, kurį padedame ugdyti. Į komandą priimame ir praktikos ar įdarbinimo galimybių ieškančius studentus.

Saugi darbo aplinka

Siekiame, kad mūsų darbuotojai turėtų saugią ir palaikančią darbo aplinką. Mums labai svarbi darbo sauga ir darbuotojų sveikata visur, kur jie bedirbtų. Skatiname inicijuoti pokyčius pasitelkiant inovacijas bei pažangius darbo metodus. Darbuotojams suteikiame visus reikalingus įrankius ir priemones. Dirbame taip, kad galėtume didžiuotis atliktais darbais ir jų kokybe.

Konkurencingas atlygis

Vertiname kiekvieno darbuotojo pastangas, kompetencijas ir asmeninį indėlį, todėl mokame konkurencingą darbo užmokestį.

DARBO
PASIŪLYMAI

Filtras

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *